محصولات سفارشی

انواع محصولات سفارشی پنجره دوجداره (Custom UPVC window product)

معماران و طراحان ساختمان با سلایق خاص همیشه به دنبال یافتن و اجرای پروژه های منحصر بفرد و خاص هستند. شاید یکی از دلایلی که بعنوان نقاط ضعف پنجره های دوجداره UPVC نسبت به انواع پنجره آهنی و فلزی مطرح است همین عدم انعطاف پذیری پروسه تولید پنجره های UPVC با نظر طراحان تصور شود.در قیمت پنجره دوجداره سفارشی

اما در سالهای اخیر و جهت ترمیم چنین تصوری شرکت های تولید کننده درب و پنجره دوجداره UPVC و همچنین شرکت های تولید کننده پروفیل یو پی وی سی با همکاری یکدیگر اقدام به ابداع روشها و ماشین آلات خاصی شده اند تا بتوانند این تنوع محصولات را افزایش دهند. بعنوان مثال امروزه تولید پروفیل UPVC در سایز های مختلف ممکن شده است. همچنین ماشین آلات خاصی جهت ایجاد خم بر روی لنگه های درب و پنجره UPVC و کلاف ساخته شده اند.

انعطاف پذیری در طراحی پنجره های دوجداره یو پی وی سی (UPVC) فقط به اشکال هندسی مربع و مسطتیل ختم نمی شود. پروفیل های UPVC با توجه به معماری های خاص و ارائه نقشه، از خم پذیری خوبی جهت ساخت انواع کتیبه آرک (Curved UPVC window) برخوردار هستند. پنجره های خم دار یا منحنی پس از خم دار شدن به قسمت های دیگر جوش خورده و مستحکم می شوند. جهت مشاوره و سفارش ساخت درب و پنجره خم و یا با اشکال خاص با کارشناسان چهلستون تماس حاصل فرمایید.

همچنین با استفاده از یراق آلات خاص ، امکان تولید انواع درب و پنجره های دوجداره با بازشو های خاص ممکن شده است.

پوشش انواع سقف ، نورگیر ، تراس و بالکن از جمله کاربری های خاص محصولات دوجداره می باشد. استفاده از نور طبیعی خورشید در طول روز همزمان با ایجاد روحیه ای شاداب و با انرژی می تواند تا حد زیادی از مصرف بیش از حد انرژی جلوگیری کند. با استفاده از انواع شیشه رنگی و یا برفی صرفا نور خورشید اجازه ورود به منزل را پیدا می کند. طراحی نورگیر ها توسط مهندسین معمار طراحی می شوند. پس از اتمام طراحی، نقشه ها جهت تولید درب و پنجره و نورگیر ها به کارخانه ارسال می شود.

پنجره های دوجداره با شیشه دکوراتیو

دکوراتیو داخل شیشه با پروفیل های باریک ۲۰ میلیمتری در رنگ بندی های مختلف قابل اجرا می باشد اینگونه شبکه های بین دو شیشه بصورت مربع، لوزی و گلدار طبق سفارش مشتری قابل اجرا بوده و پنجره و نمایی بسیار زیبا ایجاد میکند. بیشترین رنگ مورد استفاده این دکوراتیو ها به ترتیب طلایی، سفید و قهوه ای می باشد؛ این نوع دکوراتیو ها بیشتر در پنجره های تعویضی مخصوصا پنجره های قدیمی که به صورت شبکه ساخته شده استفاده می گردد. در عین حال شیشه های دوجداره دکوراتیو در طراحی های مدرن جایگاه ویژه ای دارند.

پنجره های دوجداره با کرکره های آلومینیومی داخل شیشه

کرکره های آلومینیومی با عرض ۱۶ میلیمتر در بین دو شیشه دوجداره بصورت وکیوم کار شده و توسط ولومی بروی پنجره ها سایه و روشن می شود، این نوع کرکره ها در رنگ بندی های مختلف قابل اجرا می باشد ولی موردی که می بایست توجه داشت این است که شیشه های دوجداره کرکره دار دارای حداقل ضخامت ۳۴ میلیمتر بوده و به همین خاطر در صورتی که این کرکره ها بخواهد در پنجره های مختلف کار شود می بایستی حداقل ۳۴ میلیمتر جایگاه برای آن تعبیه شده باشد مزیت اینگونه شیشه ها این است که هیچگونه مزاحمتی برای بازشدن لنگه ندارد. باید متذکر شد که برخی از این گونه کرکره های داخل شیشه فقط سایه و روشن شده و قابل بالا و پایین رفتن نمی باشد.

پروفیل ویستابستنمایندگی پروفیل ویستا بستپروفیل رها آلماننمایندگی پروفیل رهاپروفیل وکا پنجرهنمایندگی پروفیل پنجره وکاپنجره آلومینیومی پنجره دوجدارهپنجره الومینیومی قیمت عایق صداپنجره آلومینیومی دوجداره عایق صوتینمای پنجره بزرگ پنجره استانداردپنجره با شیشه دوجدارهپنجره با شیشه لمینتپنجره با نهایت صداگیریپنجره با یراق استانداردپنجره با یراق ترکبهترین پنجره دوجداره upvc اطلاعات پنجره دوجداره اطلاعات پنجره upvcبهترین برند پنجره یو پی وی سیبهترین پروفیل پنجره بهترین مارک پنجره -مزایای استفاده از پنجره آلومینیومیویژگی پنجره دوجداره آلومینیومیمقایسه پنجره دوجداره آلومینیومی با upvcپنجره با نهایت صداگیرینمایندگی پنجره دوجداره – بهترین پنجره عایق صدابهترین پنجره برای ساختمانبهترین برند پنجره آلومینیوم پنجره چند جدارهپنجره آلومینومی ریلی پنجره سه جدارهپنجره دوجدارهقیمت پنجره دوجدارهقیمت پنجره دوجداره ویستابسترگلاژ پنجره upvc پنجره تعمیر پنجره آلومینیومیپروفیل– قیمت پنجره upvc -پنجره دوجداره – قیمت توری پنجرهقیمت شیشه ضد سرقت توری پنجره دوجدارهپنجره دوجداره کشوییقیمت تعویض پنجره– بهترین پنجره دوجداره