نرده شیشه ای

نرده شیشه ای

نرده های شیشه ای به دلیل زیبایی ظاهری و انعکاس نور گزینه مناسبی است برای استفاده در ساختمان هایی با معماری مدرن است. به دلیل شفایت شیشه های به کار رفته در این نوع نرده مناسب برای اجرا در راه پله ها و فضاهایی است که نور محیط در آن ها اهمیت دارد. شیشه های به کار رفته دراین از نوع سکوریت شده و یا لمینت می باشد. شیشه علاوه بر شفافیت ظاهری استحکام مناسبی در برابر فشار و ضربه دارد که با این خصوصیات اجرای آن از امنیت بالایی برخوردار است. انواع نرده شیشه ای که در راه پله و بالکن استفاده می شود عبارتند از  فیکس پوینت ،  اکسپوز ، اسپیگت ، ریلی یا رو کار. شرکت درب و پنجره دوجداره چهلستون  این تضمین را به شما مشتریان عزیز می دهد که کیفیت اجرا شده توسط این مجموعه بسیار بالا بوده و با ارائه مدل های متنوع و بروز  قیمتی رقباتی را به شما عرضه کند.

 نرده و حفاظ شیشه ای بالکن

حفاظ شیشه ای بالکن و تراس باید حداقل تا ارتفاع ۱۱۰ سانتیمتر را پوشش دهد. جهت حفظ ایمنی در اجرای این مدل نرده شیشه حتما باید از شیشه های سکوریت و لمینت شده استفاده شود. ضخامت شیشه های به کار رفته در نرده بالکن با توجه به سیستمی که شیشه به وسیله آن مهار می شود بین ۱۰ تا ۲۰ میلیمتر می باشد. رایج ترین مدل حفاظ شیشه ای بالکن که نرده شیشه ای مدل با پایه و یراق شیشه خور است که در ین مدل از المان های عمودی آلومینیومی  در مقاطع گرد و چهار گوش به عنوان ستون و پایه مهار کننده جام های شیشه ای استفاده می شود که این ستون ها به وسیله یراق مخصوص آلومینیومی که با نام یراق شیشه خور یا بست شیشه گیر معروف است وظیفه نگهداری و مهار وزن جام های شیشه ی را دارند.
مدل دیگری که در حفاظ شیشه ای بالکن ها استفاده می شود به نام نرده شیشه ای فیکس پوینت شناخته می شود. این مدل  به وسیله سوراخ هایی که در قسمت پایینی شیشه ها تعبیه شده توسط یراق استیل ضد زنگ اسپایدری به نام فیکس چر به کناره بالکن یا تراس متصل می شود. در این مدل هیچ گونه پایه عمودی دیده نمی شود و تنها خود جام های شیشه وظیفه گاردهای امنیتی را برعهده دارند . این مدل در واقع به صورت چهار یا شش عدد یراق دکمه ای شکل که شیشه را به سازه نما متصل می کنند دیده می شود.شیشه به کار رفته حتما باید سکوریت و لمینت باشد.

نرده شیشه‌ای جلوبالکن

امکانی برای ایجاد فضایی مدرن برای نمای ساختمان است که امنیت و زیبایی #نما را تامین می‌کند که در نوع نصب و نما، متفاوت هستند برخی از انواع نرده‌ها عبارتند از؛
نرده شیشه‌ای با پایه اسپیگوت: که پایه‌هایی آلومینیومی و استیل روی زمین نصب می‌شود که نرده‌ها روی آن نصب می‌شود.
نرده شیشه‌ای فیکس‌پونیت: در این نوع نرده اتصال از کنار یا لبه دیوار اتفاق می‌افتد و اتصالات دکمه‌ای شکل در سوراخ‌های تعبیه شده، نصب می‌شوند.
نرده اکسپوز روکار و دفنی: نرده شیشه‌ای روکار با اتصال پروفیل شیاردار آلومینیومی و هندریل آلومینیوم روی شیشه، نصب می‌شود.
در نرده‌های دفنی باید مراحل نصب پایه آلومینیومی قبل از اجرای عملیات کف‌سازی و سنگ‌کاری، نصب شوند.

نرده شیشه‌ای جلوی پنجره

یکی از راهکارهای ایجاد امنیت و زیبایی پنجره در ساختمان استفاده از نرده شیشه‌ای جلو پنجره است که امکانات متنوعی برای ساختمان دارد؛
امکان عبور حداکثری نور را فراهم می‌کند.
نمایی زیبا برای ساختمان ایجاد می‌کند.
با استفاده از شیشه لمینیت و سکوریت، نقش جان‌پناه را برای پنجره‌ها خواهد داشت.
نصبی سریع با استفاده از چسب و گیره دارد.

کلمات کلیدی
نرده آلومینیومینرده شیشه ای – قیمت نرده شیشه ای و آلومینیومی – اطلاعات در مورد پنجره دوجدارهاطلاعات در مورد شیشه دوجدارهبهترین برند پنجره یو پی وی سی بهترین پروفیل پنجرهبهترین مارک پنجرهپنجره آلومینیومی نرمال پنجره عایقپنجره آلومینیومی ترمال بر یک صداگیرپنجره آلومینیومی قیمت عایق صدانمای پنجره بزرگ پنجره استانداردپنجره با شیشه دوجدارهپنجره با یراق ترکنمایندگی پنجره دوجداره استاندارد پنجره دوجدارهبهترین پنجره دوجداره ایرانیبهترین پنجره عایق صداپنجره با شیشه لمینتقیمت پنجره آلومینیومی عایق صداپنجره دوجدارهقیمت پنجره دوجدارهقیمت پنجره دوجداره ویستابسترگلاژ پنجره upvc پنجره تعمیر پنجره آلومینیومیپروفیل– قیمت پنجره upvc -پنجره دوجداره – قیمت توری پنجرهقیمت شیشه ضد سرقت توری پنجره دوجدارهپنجره دوجداره کشوییقیمت تعویض پنجره– بهترین پنجره دوجداره